Reference klientů

Moc děkuji mým klientům za projevenou důvěru a spolupráci, a že mi dovolili sdílet jejich reference zde na mých webových stránkách. Velmi si toho vážím.
Lenka Režňáková

Mgr. Vladimír Nezdařil – prodávající

S paní Lenkou Režňákovou jsem spolupracoval již podruhé při prodeji bytu a opět se mi osvědčilo, že je naprostý profesionál ve svém oboru. Od začátku mi kvalifikovaně radila a byla schopna byt v krátké době prodat k mé naprosté spokojenosti. Rozhodně doporučuji!

Manželé Čemanovi – prodávající

Paní Lenka Režňáková nám prodávala byt, a můžeme říct že byla jedna z nejlepších, kterou jsem našla čistě náhodně… Flexibilní, komunikativní, zodpovědná, rychlá…. Přístup opravdu profesionální každým směrem, kterým to v téhle branži jenom jde… Můžu říct za mě doporučení, každému kdo by hledal prodej nebo koupi bytu… Profesionalita na svém místě…  

Alena Novotná – kupující

Doporučuji všem zájemcům o koupi či prodej obrátit se s vyřizováním záležitosti na paní makléřku Lenku Režňákovou. Je to žena na správném místě, velmi dobře komunikuje, rychle a kdykoliv reaguje na Vaše podněty, empatická, dobře celou záležitost dovede do konce, na klientovi ji záleží.

Tomáš Kocman – prodávající

Dobrý den, rád bych touhle cestou poděkoval realitní makléřce Lence Režňákové za perfektní a profesionální přístup, inzerci a následný prodej mojí nemovitosti. Vše proběhlo perfektně a na 100% bylo vyřízeno všechno do posledního puntíku. 🙂 Maximální spokojenost z mojí strany. Doporučím vás všem mým známým, kteří budou chtít prodat či koupit nějakou nemovitost.

 
Pavel Zrubek – kupující

Má zkušenost se slečnou Režňákovou jako realitní makléřkou je veskrze pozitivní. Je si vědomá nelichotivé pověsti makléřů, a proto se snaží odlišit a dělat svou práci seriózně a dobře. Při jednání je vždy příjemná, vstřícná, orientuje se v problematice nemovitostí a co neví, okamžitě zjistí. Mohu ji tedy dalším klientům jen doporučit.

 
Manželé Černí – kupující

Leni, s manželem jsme se shodli, že Tvé služby i služby Realpart byly nejvyšší kvality. Jsme moc spokojeni a hlavně jsme moc rádi za to, že jsme si ke koupi naší první nemovitosti vybrali vás. Opravdu kvalitní finanční poradenství a informovanost z vaší strany (a to i uprostřed noci). Jsme za vás vděční. Obrovská spokojenost a hlavně spolupráce s mladými lidmi, kteří VÍ!!! Ještě jednou velké DÍKY 🙂

Daniel Paleček a Michaela Pokorná – prodávající

Za nás maximální spokojenost. Slečna je velice pracovitá a důsledná. Bere svoji práci vážně. Vždy s úsměvem zodpoví veškeré naše dotazy. Ve srovnání s dřívější spoluprací s jinými realitními makléři je slečna Režňáková jednička. I když se vyskytne zádrhel, přijde ihned sama s řešením. Těšíme se na další případnou spolupráci.

Lenka a František Schmidtovi – prodávající:

Za mě i manžela můžu paní Režňákovou Lenku jen doporučit. Je to velmi příjemná, laskavá, ochotná a vždy milá makléřka. Patří jí nejedno velké díky za rychlý a bezproblémový prodej našeho bytu, a to od začátku až do předání bytu novému majiteli. Je to profesionálka na svém místě a pokud bude někdy někdo potřebovat k prodeji či koupi nemovitosti makléřku, tak doporučím jedině paní Režňákovou, to je totiž sázka na jistotu !!! PS: Kdyby byli všichni makléři tak poctiví a upřímní jako ona, tak by se už lidi nebáli prodat svoji nemovitost přes realitku.

Ing. Antonín Kovářík – prodávající

S Vaší prací jsem byl velmi spokojený. Flexibilní reakce, trpělivost se mnou, snažila jste se ke spokojenosti a vše dobře dopadlo.

Jaroslav Dac a Tereza Šlichtová – kupující

Při první koupi bytu jsme s přítelkyní neměli štěstí a realitní makléř nedělal svou práci jak by měl. Při druhé koupi jsme doufali v jiný přístup a hlavně jiné jednání. Děkujeme slečně Režňákové za informovanost a profesionalitu díky které vše dopadlo dobře.

Jan Křižák – kupující

Po několika špatných zkušenostech při koupi bytu, jsem velice rád, že jsem se dostal ke slečně Lence Režňákové. Od samého začátku měla zájem o oboustrannou spolupráci. Při jakékoliv změně situace, mě okamžitě informovala a jednala. Mohl jsem se na ni obrátit s jakoukoliv připomínkou, ihned hledala řešení, byl jsem maximálně spokojen. Tak si představuji perfektní profesionální přístup a jako makléřku ji doporučuji všem, kteří potřebují poradit na trhu s nemovitostmi. Moc děkuji.

Nikol Mertová – prodávající

Po úmrtí našeho otce jsme se nemohli dohodnout s prodejem bytu. Oba sourozenci byli pro prodej bez RK a já jsem chtěla prodej, co nejrychleji a samozřejmě se spolupráci s RK. Po telefonickém hovoru s pí. Režňákovou jsem se rozhodla, že zrovna s ní chci spolupracovat 🙂 i když to s námi nebylo jednoduché a domluva se sourozenci byla složitá, tak pí.Režňáková vše zvládla na jedničku s hvězdičkou. Všem její služby doporučuji a ještě jednou děkuji za trpělivost, rychlé vyřízení a hlavně lidský přístup 🙂 Lepší realitní makléřku jsem ještě nepotkala a to jsme prodávali a kupovali nemovitosti již několikrát.

MUDr. Viera Uhrová – kupující

Dobrý den paní Režňáková,

reference většinou nepíšu, ale musím uznat, že s Vaší pomocí a radami byl převod nemovitosti hračka. Vždy jsem věděla, co je nutné udělat, jaký bude postup a taky jsem mohla zavolat nebo napsat klidně i přes víkend bez toho, abych měla pocit, že Vás obtěžuji. Ještě jednou děkuji za bezproblémový nákup nemovitosti.

Martin Húsek – kupující

S realitním odvětvím jsem neměl moc zkušeností. Lenka Režňáková během koupě nemovitosti ochotně, rychle a se zájmem zodpověděla každý můj dotaz. Když zrovna nemohla zvednout telefon nebo odepsat na mail kvůli jiným schůzkám nebo přesunům autem, stejně přišla do pár minut sms kdy zavolá. Nebylo výjimkou, že emaily od ní přicházely kolem půlnoci až poté, co se vrátila z cest. Drží slovo, je pracovitá a pracuje pro své klienty se zájmem. Takhle funguje 🙂

Jaroslav Dac – prodávající

Se slečnou Režňákovou a realitní kanceláří mám zkušenosti dvě, poprvé jsme se setkali u koupi bytu a podruhé u prodeje. V obou případech jsem byl naprosto spokojený. Komunikace, vystupování, smysl pro detail, zkušenosti a celkový přehled na jedničku. Troufám si říct, že kdyby nebylo slečny Režňákové, tak bych byt prodával ještě dnes. Těším se na další spolupráci.

Jakub Uher – kupující

Slečna Režňáková je velice příjemná, ochotná, flexibilní a hlavně není ten „klasický makléř“ který Vám chce prodat nemovitost za každou cenu. Kdykoliv, cokoliv jsem potřeboval, vždy mi vyšla vstříc, a bylo jedno jestli je den nebo noc, víkend nebo pracovní týden. Jde vidět, že ji práce baví. Moje koupi bytu byla opravdu na krev, protože mě tlačil čas s hypotékou která mi končila. Vše jsme spolu vyřešili včas, a to i přes to, že jsem byl na dovolené a řešila věci za mě. Chtěl bych jí touto cestou ještě jednou poděkovat, a těším se na další spolupráci. Více takových makléřů a realitních kanceláří jako jste vy. Děkuji Vám.

Mgr. Vladimír Nezdařil – kupující

Paní Režňáková mi pomáhala s koupí bytu. Jako realitní makléř je naprostý profík. Navíc se na ni můžete bez obav spolehnout – vše odsýpalo v parádním tempu, vše pohlídala, vše mi připomněla, a co bylo potřeba, vysvětlila – rozhodně doporučuji!

Lukáš Kapusta – prodávající

“Dobrý den, Paní Režňáková , jestli to tak můžu říct, je jedním slovem skvělá. Rychlost, ochota a vysoká profesionalita s jakou nám pomohla s odprodejem nemovitosti, nevídané. Můžu jen doporučit. Vše bylo crystal clear, prostě super.”

Soňa Salamonová – prodávající

Slečnu Režňákovou můžu jen doporučit. Prodávala mi byt celých 11 měsíců, v době corony vydržela, všechno za mě papírově vyřídila, řekla mi kam volat a co vyřídit. Nakonec z nás jsou i kamarádky, která ale věčně nemá čas, protože pracuje i v noci stále. Až zase budeme něco prodávat, určitě se ozvu zase jí.